Hotel Stadtvilla Laux

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Dit comfortabele Hotel Stadtvilla Laux Merzig ligt op een welgelegen locatie binnen 5 minuten wandelafstand van Stadthalle Merzig en biedt 10 kamers met uitzicht op de stad. Dit hotel met een bagage-opslag bevindt zich op een klein stukje lopen van de St. Petrus in Ketten in Merzig.

    Het hotel is gelegen binnen 7 km van het Abteipark. Culturele bezienswaardigheden in de buurt zijn de Duitse Bunker B-Werk 2 km) en het Kreisheimatmuseum 1 km). Het Wolfspark Werner Freund ligt op 10 minuten met de auto van Stadtvilla Laux Merzig. Je kunt de bus nemen bij de Merzig Post bushalte, op een paar stappen verwijderd van deze accommodatie.

    Sommige kamers van dit hotel in Merzig bieden gasten een bureau en een flatscreen TV met satellietzenders. Ze beschikken ook over privébadkamers.

    In de buurt zijn restaurants, waaronder Bistro Le Papillon, dat op in de nabijheid van Hotel Stadtvilla Laux ligt.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Hotel Stadtvilla Laux Merzig

    Sommige kamers van dit hotel in Merzig bieden gasten een bureau en een flatscreen TV met satellietzenders. Ze beschikken ook over privébadkamers.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Hotel Stadtvilla Laux Merzig Interieur foto Hotel Stadtvilla Laux Merzig Kamer foto Hotel Stadtvilla Laux Merzig Toiletten foto Hotel Stadtvilla Laux Merzig Zakenleven foto Hotel Stadtvilla Laux Merzig Bedden foto Hotel Stadtvilla Laux Merzig Kamer foto Hotel Stadtvilla Laux Merzig Interieur foto Hotel Stadtvilla Laux Merzig Interieur foto Hotel Stadtvilla Laux Merzig Kamer foto Hotel Stadtvilla Laux Merzig Toiletten foto
    Double Kamer

    Grootte: 22 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Hotel Stadtvilla Laux Merzig Buitenkant foto
    Huis "Holiday"

    Type bed: 2 King Size Beds

    Meer informatie +

    Locatie bij Hotel Stadtvilla Laux Merzig

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Hotel Stadtvilla Laux Merzig

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Hotel Stadtvilla Laux Merzig